Znajdujesz się w:   www.platformatestow.com   »  O NAS   »  Radzenie Sobie ze Stresem

Radzenie Sobie ze Stresem


Psychometrica - STRESS MANAGEMENT. Radzenie Sobie ze Stresem to moduł pozwalający na zdiagnozowanie stylu zachowania badanego w sytuacjach trudnych i stresujących.

Pozwala na diagnozę wielu cech, na przykład rodzaju emocjonalności i odporności na różne czynniki obciążające. Moduł składa się z ośmiu skal, przy czym trzy z nich umożliwiają unikalną ocenę nawykowych reakcji na sytuacje trudne. Pozostałe skale są powiązane z cechami osobowościowymi i temperamentalnymi oraz pewnymi mechanizmami kontroli emocji.

Badany otrzymuje szczegółowy raport, który pomaga mu lepiej zrozumieć siebie, własne reakcje i emocje, szczególnie w sytuacjach trudnych. Rekomendowany przede wszystkim jako uzupełnienie treningów radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, bardzo wartościowy podczas terapii.
Strona główna      Mapa serwisu      KONTAKT Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010 - 2019 Platforma Testów
© 2019 PlatformaTestow.pl. Właścicielami serwisu są: firma Platforma Testów Sp. z o.o., ul. Dunikowskiego 5/29, 02-784 Warszawa oraz firma Progress Project Sp. z o.o., ul. Popularna 14, 02-473 Warszawa. Wszelkie logotypy, znaki firmowe oraz towarowe są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte za ich zgodą wyłącznie w celach informacyjnych. Realizacja serwisu: www.projektomania.pl