Znajdujesz się w:   www.platformatestow.com   »  O NAS   »  Rekrutacja i Selekcja
  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWYRozbudowany kwestionariusz przeznaczony do diagnozy handlowców (reprezentantów handlowych).
  • REKRUTACJA I SELEKCJAJeden z najważniejszych modułów systemu; przeznaczony dla działów personalnych, rekomendowany podczas rekrutacji i selekcji.
  • OBSŁUGA KLIENTARozbudowany moduł przeznaczony dla organizacji, którym zależy na ocenie i doskonaleniu personelu w zakresie customer service: od infolinii i pracy w punkcie usługowym po obsługę Klientów strategicznych.
  • STYL PRZYWÓDCZYKrótki moduł przeznaczony dla liderów różnego szczebla. Diagnozuje styl kierowania zespołem i relacje z podwładnymi.
  • KOMUNIKACJA I RELACJEUniwersalne badanie przeznaczone do głębokiej i szczegółowej diagnozy stylu komunikacyjnego; bardzo cenne w procesie budowy i integracji zespołu, przy szkoleniach z kompetencji komunikacyjnych.
  • KADRA KIEROWNICZARozbudowany moduł stworzony dla liderów różnego szczebla. Niezastąpiony przy rozwoju kompetencji menedżerskich i komunikacyjnych.
  • ROZWÓJ OSOBISTYNarzędzie przeznaczone jest przede wszystkim dla trenerów i coachów; wzbogaca jakość i treść treningów i szkoleń kompetencji miękkich oraz sprzedażowych. Niezwykle cenny podczas terapii.
  • RADZENIE SOBIE ZE STRESEMModuł diagnozujący zachowanie respondenta w sytuacjach trudnych i obciążających. Do zastosowania w coachingu oraz treningach radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym. Gwarantuje unikalną, głęboką diagnozę reakcji na stres.

Rekrutacja i Selekcja


Psychometrica - RECRUITMENT & SELECTION, to jeden z najważniejszych modułów systemu Psychometrica. Składa się ze skal, które są najlepszymi, potwierdzonymi naukowo predyktorami sposobu i jakości wykonania pracy. Dodatkowa skala kłamstwa pozwala sprawnie wyłonić osoby, których raporty nie są wiarygodne.

Moduł ten pozwala na przewidywanie jakości pracy na dowolnym stanowisku, jest wysoce przydatny w rekrutacji na dowolnie wybranym etapie. Zastosowanie jest proste i szybkie dla Klienta, a konstrukcja pozwala na adaptację do wakującego stanowiska pracy. Przed rozpoczęciem badania ustalana jest pożądana konfiguracja cech kandydata; dzięki temu po zakończeniu badań system generuje elegancki, prosty ranking badanych, pomocny w dokonaniu decyzji o zatrudnieniu.
 
Podstawową zaletą  modułu jest rzetelna a zarazem szybka możliwość dokonania wyboru najlepszych kandydatów.

Moduł rekomendowany do zastosowania podczas rekrutacji i selekcji na dowolnym stanowisku.
 
Strona główna      Mapa serwisu      KONTAKT Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010 - 2019 Platforma Testów
© 2019 PlatformaTestow.pl. Właścicielami serwisu są: firma Platforma Testów Sp. z o.o., ul. Dunikowskiego 5/29, 02-784 Warszawa oraz firma Progress Project Sp. z o.o., ul. Popularna 14, 02-473 Warszawa. Wszelkie logotypy, znaki firmowe oraz towarowe są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte za ich zgodą wyłącznie w celach informacyjnych. Realizacja serwisu: www.projektomania.pl