Znajdujesz się w:   www.platformatestow.com   »  Kalkulacja
  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWYRozbudowany kwestionariusz przeznaczony do diagnozy handlowców (reprezentantów handlowych).
  • REKRUTACJA I SELEKCJAJeden z najważniejszych modułów systemu; przeznaczony dla działów personalnych, rekomendowany podczas rekrutacji i selekcji.
  • OBSŁUGA KLIENTARozbudowany moduł przeznaczony dla organizacji, którym zależy na ocenie i doskonaleniu personelu w zakresie customer service: od infolinii i pracy w punkcie usługowym po obsługę Klientów strategicznych.
  • STYL PRZYWÓDCZYKrótki moduł przeznaczony dla liderów różnego szczebla. Diagnozuje styl kierowania zespołem i relacje z podwładnymi.
  • KOMUNIKACJA I RELACJEUniwersalne badanie przeznaczone do głębokiej i szczegółowej diagnozy stylu komunikacyjnego; bardzo cenne w procesie budowy i integracji zespołu, przy szkoleniach z kompetencji komunikacyjnych.
  • KADRA KIEROWNICZARozbudowany moduł stworzony dla liderów różnego szczebla. Niezastąpiony przy rozwoju kompetencji menedżerskich i komunikacyjnych.
  • ROZWÓJ OSOBISTYNarzędzie przeznaczone jest przede wszystkim dla trenerów i coachów; wzbogaca jakość i treść treningów i szkoleń kompetencji miękkich oraz sprzedażowych. Niezwykle cenny podczas terapii.
  • RADZENIE SOBIE ZE STRESEMModuł diagnozujący zachowanie respondenta w sytuacjach trudnych i obciążających. Do zastosowania w coachingu oraz treningach radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym. Gwarantuje unikalną, głęboką diagnozę reakcji na stres.

Kalkulacja

Wybierz, jakie ilości testów i poziomy raportów Cię interesują. System obliczy kwotę i umożliwi Ci wygodny kontakt z naszym biurem sprzedaży.

Podane ceny dotyczą wykorzystania pojedynczego testu, w przypadku zakupu większej liczby testów ceny ustalane są indywidualnie.
  Raport dla badanego Raport z informacjami dla pracodawcy Ranking Kwota
Diagnoza Stylu Przywództwa: 3 3 24 ...
Uniwersalny Moduł Rekrutacyjny: 8 8 24 ...
Bateria Rozwoju Osobistego: 9 9 24 ...
Reakcja na Stres: 8 8 24 ...
Kompetencje Społeczne: 9 9 24 ...
Obsługa klienta: 11 11 24 ...
Przedstawiciel Handlowy: 9 9 24 ...
Kadra Kierownicza: 11 11 24 ...
Razem: ... ... ... ...
  
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Numer telefonu:
Uwagi:
 
Strona główna      Mapa serwisu      KONTAKT Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010 - 2019 Platforma Testów
© 2019 PlatformaTestow.pl. Właścicielami serwisu są: firma Platforma Testów Sp. z o.o., ul. Dunikowskiego 5/29, 02-784 Warszawa oraz firma Progress Project Sp. z o.o., ul. Popularna 14, 02-473 Warszawa. Wszelkie logotypy, znaki firmowe oraz towarowe są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte za ich zgodą wyłącznie w celach informacyjnych. Realizacja serwisu: www.projektomania.pl