Znajdujesz się w:   www.platformatestow.com   »  O NAS   »  Rekrutacja i Selekcja   »  Co zyskujesz w rekrutacji?
 • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWYRozbudowany kwestionariusz przeznaczony do diagnozy handlowców (reprezentantów handlowych).
 • REKRUTACJA I SELEKCJAJeden z najważniejszych modułów systemu; przeznaczony dla działów personalnych, rekomendowany podczas rekrutacji i selekcji.
 • OBSŁUGA KLIENTARozbudowany moduł przeznaczony dla organizacji, którym zależy na ocenie i doskonaleniu personelu w zakresie customer service: od infolinii i pracy w punkcie usługowym po obsługę Klientów strategicznych.
 • STYL PRZYWÓDCZYKrótki moduł przeznaczony dla liderów różnego szczebla. Diagnozuje styl kierowania zespołem i relacje z podwładnymi.
 • KOMUNIKACJA I RELACJEUniwersalne badanie przeznaczone do głębokiej i szczegółowej diagnozy stylu komunikacyjnego; bardzo cenne w procesie budowy i integracji zespołu, przy szkoleniach z kompetencji komunikacyjnych.
 • KADRA KIEROWNICZARozbudowany moduł stworzony dla liderów różnego szczebla. Niezastąpiony przy rozwoju kompetencji menedżerskich i komunikacyjnych.
 • ROZWÓJ OSOBISTYNarzędzie przeznaczone jest przede wszystkim dla trenerów i coachów; wzbogaca jakość i treść treningów i szkoleń kompetencji miękkich oraz sprzedażowych. Niezwykle cenny podczas terapii.
 • RADZENIE SOBIE ZE STRESEMModuł diagnozujący zachowanie respondenta w sytuacjach trudnych i obciążających. Do zastosowania w coachingu oraz treningach radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym. Gwarantuje unikalną, głęboką diagnozę reakcji na stres.

Co zyskujesz w rekrutacji?

Pracownicy działów personalnych stoją przed wyzwaniem prawidłowej, rzetelnej oceny człowieka - czy to pracownika, czy kandydata na pracownika. Znamy ten temat od strony praktycznej, ponieważ blisko połowa zespołu tworzącego system pracowała lub pracuje aktualnie dla działów HR.

Jako praktycy działów personalnych wiemy, jak ważna jest prostota i ergonomia narzędzi, z których korzysta pracownik, dlatego od początku kierowaliśmy się realnymi potrzebami Klienta. Z tego powodu moduły systemu Psychometrica pozwalają na szybkie i profesjonalne zdobycie informacji o badanym. Informacje te umożliwiają bezstronne, obiektywne wyciągnięcie wniosków, które można zastosować w praktyce.

Dzięki temu, już podczas etapu rekrutacji i selekcji kandydatów:
 • możesz wybrać najlepszych kandydatów, ponieważ poznasz ich temperament oraz silniejsze i słabsze strony;
 • możesz dowiedzieć się, jak motywować i utrzymać najlepszych w firmie, gdy poznasz, co ich sferę motywacji;
 • możesz pogłębić i usprawnić komunikację z pracownikami, gdy poznasz ich osobowość;
 • możesz starannie delegować i dobierać odpowiednie dla pracowników zadania, gdy poznasz ich  zdolności, predyspozycje umysłowe;
 • możesz optymalnie wybrać szkolenia dla pracowników, gdy poznasz ich obszary rozwojowe.
Strona główna      Mapa serwisu      KONTAKT Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010 - 2019 Platforma Testów
© 2019 PlatformaTestow.pl. Właścicielami serwisu są: firma Platforma Testów Sp. z o.o., ul. Dunikowskiego 5/29, 02-784 Warszawa oraz firma Progress Project Sp. z o.o., ul. Popularna 14, 02-473 Warszawa. Wszelkie logotypy, znaki firmowe oraz towarowe są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte za ich zgodą wyłącznie w celach informacyjnych. Realizacja serwisu: www.projektomania.pl